Home

Biografie

Nieuws

Agenda

Apparatuur

Foto`s

Links

Portfolio

Referenties

Gastenboek

Vierkant Production Boeken

Contact

Contact Gegevens  

Portfolio

 

Hier vind u een lijst van artiesten die wij begeleid hebben 

 

Marion Vierkant (Drachthuis, Café 1890, B.V A`foort, V.V Varo, V.V Oso, Speeldoos Baarn) (Geluid & Licht Verzorging)

Koos Alberts (Vlissingen) (Geluid Verzorging)

Roxanne Maks (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Frans Zeilmaker (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Majorettegroep The Pink Panthers (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Balletstudio Sylvia (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Naomi Gael (WKZ Utrecht) (Geluid Verzorging)

Savana Schopman (WKZ Utrecht) (Geluid Verzorging)

Sharon Dee (WKZ Utrecht) (Geluid Verzorging)

Frans Zeilmaker (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Bianca de Dreu-Tomasouw (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

La Sonrisa (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Henk Kamphuis (Maarssenbroek) (Licht Verzorging)

JaMM (Maarssenbroek) (Licht Verzorging)

Blue Monday (Maarssenbroek) (Licht Verzorging)

Marieke Van Asch (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Wendy de Laat (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Saskia Damen (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Chantal Weber (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Annemarie Pijnenburg (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Jolanda Philippi (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Johnny Ijpelaar (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Demonstratie Groep New Feel The Beat (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Vios Majorette Groep (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Tina van Beeck (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Bob Offenberg (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Demonstratie Groep New Feel The Beat (Soesterberg) (Geluid & Licht Verzorging)

Debbie Vallen (Soesterberg) (Geluid & Licht Verzorging)

DJ Lagino (Soesterberg) (Geluid & Licht Verzorging)

Marco & Sandra Marché (Soesterberg) (Geluid & Licht Verzorging)

Angelo Prestifilippo (Soesterberg) (Geluid & Licht Verzorging)

Pride Rockband (Baarn) (Licht Verzorging)

Recovery (Baarn) (Licht Verzorging)

Slew Jones (Baarn) (Licht Verzorging)

Dave Dekker & Dilara Karsch (Baarn) (Licht Verzorging) (Gast Optreden)

BULLUK (Baarn) (Licht Verzorging)

Let`s Dance (Baarn) (Licht Verzorging)

Sing A Long Kids-Hits (Baarn) (Licht Verzorging)

Doe Blok (Baarn) (Licht Verzorging)

Mylene & Rosanne (Baarn) (Licht Verzorging)

Heel Baarn Danst (Baarn) (Licht Verzorging)

Turkse Volksdans (Baarn) (Licht Verzorging)

Pushback (Baarn) (Licht Verzorging)

Ladies Decision (Baarn) (Licht Verzorging)

The Embers (Baarn) (Licht Verzorging)

Kelly`s Diva`s (Baarn) (Licht Verzorging)

DJ’s Binzo/Justin/Dylan (Baarn) (Licht Verzorging)

Trafassi (Baarn) (Licht Verzorging)

Reset Café Quispel Baarn (Baarn) (Licht Verzorging)

Ladies Decision Café Quispel Baarn (Baarn) (Licht Verzorging)

Zangeres Esmiralda (Bunnik) (Licht Verzorging)

Zangeres Mandy (Bunnik) (Licht Verzorging)

Zangeres Cinzia (Bunnik) (Licht Verzorging)

Zanger Driekes (Bunnik) (Licht Verzorging)

Band B-Brave (Amersfoort) (Licht Verzorging)

Sarah & Julia (Amersfoort) (Licht Verzorging)

Dans School Pink Dynamite (Amersfoort) (Licht Verzorging)

Yara Beeks (Utrecht) (Licht Verzorging)

Macy Loffeld (Utrecht) (Licht Verzorging)

Pascal de Vormer (Utrecht) (Licht Verzorging)

Kees Neerings (Utrecht) (Licht Verzorging)

Henk Pappelendam (Utrecht) (Licht Verzorging)

Ricardo Metz (Utrecht) (Licht Verzorging)

Ali van Leeuwen (Utrecht) (Licht Verzorging)

Fred van de Schild (Utrecht) (Licht Verzorging)

Jan Mulder (Utrecht) (Licht Verzorging)

Alie Bakker (Nieuwegein) (Licht Verzorging)

Willem Wolda (Nieuwegein) (Licht Verzorging)

Marjolein Faber (Nieuwegein) (Licht Verzorging)

Mariska de Graauw (Nieuwegein) (Licht Verzorging)

Marco Carolus (Nieuwegein) (Licht Verzorging)

Erna & Danny Temming (Nieuwegein) (Licht Verzorging)

Naomi Gael (Nieuwegein) (Licht Verzorging)

Dirk Vink (Nieuwegein) (Licht Verzorging)

Raak (Amsterdam) (Licht Verzorging)

Dave Dekker (Amsterdam) (Licht Verzorging)

Mylene & Rosanne (Amsterdam) (Licht Verzorging)

Pascal de Vormer (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Kristen Gerrits (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Samantha Pri-ja (WKZ Utrecht) (Geluid Verzorging)

Vereniging Silvia (Varik) (Licht Verzorging)

Hazes de Basis Leuke Talentenjacht Ter Ere Aan Hazes (Amsterdam) (Licht Verzorging)

Jasmijn Hendriks (WKZ Utrecht) (Geluid & Licht Verzorging)

Manon Blaauw (Soest) (Licht Verzorging)

Popkoor Allround (Soest) (Licht Verzorging)

La Fragola Piccola (Soest) (Licht Verzorging)

Baarns Mannenkoor (Soest) (Licht Verzorging)

Jasmijn Hendriks (Soest) (Licht Verzorging)

Isabel de Haas (Soest) (Licht Verzorging)

kerst dj’s Teun en Max (Soest) (Licht Verzorging)

CGV Die Haghe Nieuwjaarsgala (Den Haag) (Licht Verzorging)

 

 

Copyright © Vierkant Production, 2012 - 2020

all rights reserved by Vierkantproduction.nl